wtorek, 19 Sty 2021


PORADĘ UZYSKAŁO

2428

OSÓB 

SZKOLENIE ODBYŁO

120

OSÓB

Nasze projekty

logo projekt

Działania w Partnerstwie

 

FORUM III WIEKU 2013

Fundacja EIRO we współpracy ze Stowarzyszeniem Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku i Ogólnopolską Federacja Stowarzyszeń UTW już po raz 3 brała udział w organizacji Forum III Wieku – imprezie towarzyszącej Forum Ekonomicznemu w Krynicy Zdroju.

Na dni 4-7 września 2013 roku zaplanowane zostały liczne wydarzenia, w których brali udział goście z Europy, politycy, przedstawiciele licznych organizacji działających na rzecz osób starszych.

Pierwszego dnia odbyła się debata na temat projektu „Założeń długofalowej polityki senioralnej w Polsce na lata 2014-2020” oraz „Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych 2012-2013 – doświadczenia i perspektywy”,

W Krynicy Zdroju w dniu 5 września zorganizowane zostały 2 panele dyskusyjne: „Obywatel Senior. Europejski Rok Obywateli 2013” oraz „Ekonomia przyjazna seniorom”.

W Nowym Sączu w dniu 6 września zorganizowane zostały główne obchody Forum III Wieku, podczas których występowali goście zza wschodniej i południowej granicy, przedstawiciele organizacji działających na rzecz seniorów oraz odbyła się dyskusja nt. profesjonalizacji UTW w Polsce.

W Forum III Wieku w tym roku wzięło udział blisko 200 osób.

 

 

Nasi Partnerzy