sobota, 18 Sie 2018


http://autosportgroup.ru/skachat-blank-rasporyazhenie-na-provedenie-revizii.html|блог PORADĘ UZYSKAŁO

http://kollekcioner2-smotret-onlain.ru/prezentaciya-rezinovaya-obuv.html|сайт 2428

http://vomck.ru/anatomiya-video-nervnaya-sistema-skachat.html|ссылка OSÓB 


http://cro-braclet.ru/ekzameny-v-vuzy-habarovska.html|ссылка

http://novohaxsport.ru/obrazec-blanka-defektnoj-vedomosti.html|сайт PUBLIKACJE

http://autolady55.ru/mnogodnevnyj-putevoj-list-gruzovogo-avtomobilya.html|блог  

SZKOLENIE ODBYŁO

http://bar-bora-bora.ru/test-chto-vam-vazhno.html|сайт 120

OSÓB

Nasze projekty

bez nazwy-1

Działania w Partnerstwie

Srebrna Gospodarka szansą dla Małopolski

W grudniu 2015 r. ukazała się niezwykła publikacja

http://skypebook.ru/skachat-kandidatskuyu-dissertaciyu-medicine.html|блог poradnik http://subwaysurfers-download.ru/skachat-mod-advanced-suite.html|ссылка „Srebrna Gospodarka szansą dla Małopolski”

wydany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Polityki Regionalnej.

Redakcja poradnika, w „Słowie wstępnym” pisze m.in. „Małopolska to pierwszy region, który podjął wyzwanie sformułowania rekomendacji stanowiących odpowiedź na zmiany demograficzne w naszym kraju. Dlatego mamy ogromną przyjemność oddać w Państwa ręce poradnik „Srebrna Gospodarka szansą dla Małopolski”- poświęcony polityce senioralnej. Powoli, ale skutecznie udaje się zwalczać stereotypy w myśleniu o osobach starszych. Wiemy, że seniorzy stanowią ogromny potencjał, który może służyć rozwojowi ekonomicznemu kraju i regionów. Seniorzy to ludzie, z których wiedzy, doświadczenia i mądrości powinniśmy czerpać garściami. To także aktywna grupa konsumentów, świadoma swoich praw i niepozbawiona aspiracji.

Ogromnym zaniechaniem ze strony władz i całego społeczeństwa byłoby niedostrzeganie tego wielkiego potencjału. Aby jednak mądrze wspierać seniorów i nie pozwolić, by drzemiący w nich potencjał pozostał uśpiony, konieczne jest wdrożenie wielu projektów społecznych, ekonomicznych i infrastrukturalnych. Prezentowany poradnik zawiera propozycję tego typu działań: od ochrony zdrowia i polityki społecznej poprzez edukację i kulturę, aż po inwestycje w infrastrukturę i nowe technologie. Rekomendacje zostały opracowane w taki sposób, aby ich wdrożenie było impulsem do dalszego rozwoju regionu i lokalnych społeczności. Proponowane działania prowadzić mają nie tylko do ożywienia wybranych sektorów gospodarki i wzrostu zatrudnienia, ale tez do pojawienia się nowych ofert edukacyjnych i kulturalnych czy inicjatyw prozdrowotnych. To propozycje nie tylko dla seniorów, ale dla wszystkich grup społecznych. Autorami rekomendacji są eksperci z różnych dziedzin, wielcy entuzjaści i orędownicy pozytywnej polityki senioralnej…”.

W pracach nad poradnikiem brali również przedstawiciele Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Małopolski i Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW.

W formie elektronicznej e-book „Srebrna Gospodarka szansą dla Małopolski” można pobrać ze stron http://religioclub.ru/rezyume-obrazec-zubnogo-tehnika.html|ссылка :

www.malopolskie.pl/DlaMediow/Informacje/?id=15332

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową publikacją!

http://idalgogrif.ru/luiza-hej-zabolevaniya-skachat.html|сайт alt

System.String[]System.String[]
 

 

http://shukhovo55.ru/prezentaciya-derevya-i-kustarniki-dlya-detej.html|блог Nasi Partnerzy