środa, 22 Wrz 2021


PORADĘ UZYSKAŁO

2428

OSÓB 

SZKOLENIE ODBYŁO

120

OSÓB

Nasze projekty

logo projekt

Działania w Partnerstwie

 


Dzisiaj jest: Środa
22 Września 2021
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna
Partnerzy X Forum III Wieku

 

 Główny Partner Forum III Wieku - Województwo Małopolskie

alt

Małopolska to region, w którym można rozwijać swoje talenty, zdobywać doświadczenie i przeżyć coś niepowtarzalnego. A wszystko to w otoczeniu niezwykłej przyrody oraz atrakcyjnej oferty edukacyjnej i kulturalnej.

Największym kapitałem regionu są bez wątpienia jego mieszkańcy. Małopolanie to osoby z ogromnym potencjałem, które odważnie realizują swoje marzenia i cenią w swoim życiu takie wartości jak ambicja, harmonia i szczęście.

Region i jego mieszkańcy tworzą doskonale funkcjonujące połączenie, które od lat generuje ogromny potencjał. To dzięki niemu w Małopolsce rozwija się innowacyjna przedsiębiorczość, powstają porywające realizacje artystyczne, odbywają się niebanalne wydarzenia kulturalne i działają prężne organizacje społeczne.

Takie marki to wizytówka regionu i skarb, który Województwo Małopolskie chce eksponować z dumą podkreślając ich pochodzenie. Dlatego powstał projekt „Made in Małopolska”. Jego celem jest promowanie tego, co powstało w Małopolsce i co w regionie jest najlepsze. Inicjatywa stanowi platformę współpracy marketingowej pomiędzy Województwem Małopolskim a partnerami z kluczowych dla regionu branż. Opiera się ona na pięciu filarach o nazwie: biznes, dizajn, kulinaria, inicjatywy społeczne i miejsca.

Decydując się na regionalne produkty czy usługi oznaczone symbolem „Made in Małopolska”, możemy być zawsze pewni, że stawiamy na wysoką jakość i dokonujemy najlepszego wyboru. W Małopolsce udowadniamy, że pochodzenie ma znaczenie.

 

Główny Partner Biznesowy X  Forum III Wieku - BIOFARM Sp. z o.o.

 

alt

Biofarm Sp. z o.o. należy do grona największych polskich producentów farmaceutycznych. Dysponując profesjonalną wiedzą, połączoną z nowoczesną technologią, firma od lat skutecznie wspomaga zdrowie pacjentów, przyczyniając się do poprawy komfortu ich życia. Od momentu założenia w 1988 roku, firma dynamicznie się rozwija. W 2018 roku Spółka Biofarm osiąga 31 pozycję wśród 500 producentów farmaceutycznych z całego świata, obecnych na rynku polskim. Firma zatrudnia blisko 430 osób, tworzących starannie dobrany zespół. Systematyczny wzrost zawdzięcza bardzo dobrej jakości wytwarzanych preparatów i świadczonych usług, a także nieustannemu poszerzaniu portfolio produktowego. Od chwili wprowadzenia na rynek pierwszego leku firmy Biofarm, o nazwie Theospirex retard 300 mg w 1992 roku, firma wyprodukowała i dostarczyła pacjentom około 251 milionów opakowań różnych leków. Biofarm na dzień dzisiejszy posiada w aktywnej sprzedaży około 80 produktów leczniczych, oraz liczne suplementy diety. Łącznie 168 produktów.

Obecnie firma Biofarm produkuje leki dostępne bez recepty z takimi wiodącymi markami jak: Ginkofar, Bioprazol Bio, Soyfem, Halset czy Tribux Bio, całą gamę leków neurologicznych, kardiologicznych i internistycznych, dostępnych z przepisu lekarza, a także liczne suplementy diety takie jak nasz flagowy produkt Magnefar B6.  

Na przełomie 2017/2018 roku pojawiły się w telewizji pojawiły się reklamy flagowych produktów Biofarm tj. Bioprazol Bio Max, Tribux Bio, Ginkofar Intense oraz Magnefar B6. 

Firma Biofarm nieustannie inwestuje w rozwój i opracowanie nowych, unikalnych rozwiązań. Wiele lat temu, jako jedna z pierwszych firm farmaceutycznych na rynku polskim uzyskała certyfikat GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania), potwierdzający spełnienie najwyższych standardów jakości produkcji farmaceutycznej.

Swoje projekty inwestycyjne firma realizuje także ze środków unijnych, przeznaczając je między innymi na prowadzenie badań w ramach programu Inicjatywa Technologiczna. Spółka Biofarm doskonali nie tylko procesy technologiczne i produkty, ale również rozwija zasięg swojej działalności poza granice kraju, na teren Europy, Dalekiego Wschodu oraz Ameryki Południowej.

W tym roku Biofarm obchodzi jubileusz 30 lecia.

 

Partner Biznesowy X  Forum III Wieku - KONSPOL HOLDING Sp. z o.o.

alt

Konspol jest polską firmą rodzinną obecną na rynku od  ponad 35 lat. Produkujemy z całą swoją pasją i doświadczeniem doskonałe wędliny i produkty convenience oparte na tradycyjnych recepturach i wsparte nowoczesną technologią.

Starannie dobrany polski surowiec oraz doskonała jakość oparta o oryginalne receptury pozwalają produkować wyroby, które cieszą podniebienia klientów w Polsce i zagranicą.

Główne kierunki eksportowe Grupy Konspol to Wielka Brytania, kraje skandynawskie, Słowacja, Rumunia, Holandia,  Słowenia, Niemcy, Japonia.

Na przestrzeni 35 lat Konspol zbudował silną grupę czterech firm: Pasz Konspol, Konspol Bis, Konspol Holding i Trans Konspol. Podjęto wiele decyzji inwestycyjnych: wprowadzono zintegrowany system informatyczny, zakupiono nowoczesne linie produkcyjne, rozbudowano część produkcyjną i dystrybucyjną.

Wielokrotnie nagradzana w kategorii „Jakość” Grupa Konspol od lat cieszy się zaufaniem konsumentów oraz posiada międzynarodowe certyfikaty Jakości: BRC, IFS, Halal, Audit Tesco Food Manufacturing. W roku 2016 firmy: Pasz Konspol, Konspol Bis i  Konspol Holding otrzymały certyfikat GMO FREE.

Cała oferta Konspolu dostosowana do różnych grup konsumenckich (produkty bezglutenowe, Light, gotowe produkty typu convenient, „Grill MENU”, „Kurczak wiejski”, „Kurczak złocisty”) znalazła swoich wiernych fanów w Klientach, dla których od ponad 35 lat z pasją tworzymy wyroby o najwyższej jakości wypełniając misję „Dobry smak i zdrowie to nasza pasja”.

 
X Forum III Wieku

W dniach od 5 do 8 września 2018 r. w Nowym Sączu i Krynicy-Zdroju odbędzie się jubileuszowe X Forum III Wieku.
W programie konferencji przewidziano m.in.:

Debatę Forum III Wieku „AKTYWNY SENIOR W ŻYCIU PUBLICZNYM, SPOŁECZNYM, GOSPODARCZYM”, 5 września, godz. 16.00, w Nowym Sączu, Aula Biblioteki PWSZ

Panele dyskusyjne Forum III Wieku, 6 września w Krynicy-Zdroju, na Forum Ekonomicznym:
I PANEL: AKTYWNOŚĆ OBYWATELSKA OSÓB STARSZYCH. SZANSE, WYZWANIA, BARIERY,
II PANEL: „SREBRNA GOSPODARKA”. INNOWACJE DLA SENIORA – INTELIGENTNY ROZWÓJ.

Sesję Plenarną Forum III Wieku - Forum Bezpiecznego Seniora, 7 września, rozpoczęcie godz.9.30 w Nowym Sączu, Miasteczko Galicyjskie

Więcej informacji na: www.forumtrzeciegowieku.pl

alt

 
RELACJA Z ZAJĘĆ AKADEMIA OBYWATELA SENIORA - II GRUPA

Zakończyła się druga edycja warsztatów „Akademia Obywatela Seniora”

W dniach 19 - 21 czerwca 2018r. w ośrodku „FOLKOWY ZAKĄTEK” w Podegrodziu (powiat nowosądecki),  odbyła się druga edycja warsztatów „Akademia Obywatela Seniora” zorganizowanego przez Fundację Europejski Instytut Rozwoju Obywatelskiego w ramach projektu „Gminne Rady Seniorów – profesjonalne, aktywne, skuteczne” dofinansowanego ze środków Rządowego Programu ASOS 2018.

 

Więcej…
 
X Forum III Wieku

alt

Znamy termin jubileuszowego X Forum III Wieku.

W tym roku spotykamy się 5-8 WRZEŚNIA!

Będziecie z nami?

 
Życzenia

 

alt

 
Program współpracy Powiatu Nowosądeckiego z NGO

 

Aby zapoznać się z programem współpracy Starostwa Nowosądeckiego na rok 2018 z organizacjami pozarządowymi

kliknij tutaj

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 15

 

Nasi Partnerzy